MİSYONUMUZ

«Gücü hissetmek isteyenler» için, küresel değerlere önem vererek, güvenli üretim hattı, yetkin çalışanları ile üst düzey güvenliği sağlayarak, silah, mühimmat, patlayıcı üretmek ve sunmak.

 

VİZYONUMUZ

Dünya çapında avcılık,atıcılık,savunma ve güvenlik stratejilerine ürünlerimizle ilham kaynağı olmak,silah ve patlayıcı güvenlik önlemlerini en önemli sırada tutarak dünya çapında bir marka olmak. 

 

TEMEL DEĞERLERİMİZ

  • Varlık sebebimiz olan müşterilerimizin temel isteklerini doğru anlar, sürdürülebilirlik anlayışı ile onları kaliteli ürün ve hizmetle buluştururuz.
  • Takım ruhuna sahip, görev ve sorumluluklarını tutkuyla yapan, gelişime açık, aidiyet duygusu yüksek, gülen yüzlü profesyonel takım arkadaşlarıyız.
  • Mutlu çalışan, kaliteli ürün, memnun müşteri, mutlu işveren ve kalıcı şirket döngüsü ile çalışanlarını geleceğe hazırlayan, değişime açık ve takdir eden çevik yönetim anlayışına sahibiz.
  • İleri teknoloji ve çağın gerektirdiği fark yaratan modern üretim tekniklerini kullanır,  «Önce İnsan» anlayışı ile İSG kurallarını önemseyerek, üretim ve hizmette sınırları zorlarız.
  • Toplumsal ihtiyaçları analiz edip, doğaya ve çevreye saygılı projelerle küresel etik kurallar çerçevesinde çalışırız.
     

komando av

İletişim Bilgileri
Adres:

Paşaalanı Mah. 225. Sk. No: 2A Karesi/Balıkesir

Telefon:

+90 266 266 266 0

E-Posta:

info@komandoav.com